Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 289 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Odcinek 4538 (4753) - 4555 (4770)

niedziela, 25 października 2009 11:07
Środa, 21 Październik 2009
Bridget mówi Nickowi, że to koniec ich małżeństwa; nie ma możliwości, żeby mogli je naprawić. Nick nie chcę wierzyć Bridget, ale ona nadal mówi, że ich małżeństwo nie działa. Bridget mówi Nickowi, że wciąż wiele dla niej znaczy. Brooke zgodzi się wyjść za Ridge’a jeśli on zaakceptuje jej warunki. Ridge się zgadza i razem planują datę ślubu na jutro. Stephanie idzie do Bridget by ją zapytać czy naprawdę chcę wciąż być żoną Nicka wiedząc jak poświęciła się jej matka dla szczęścia Bridget. Stephanie prosi Bridget by oddała Nicka Brooke.

Środa, 21 Październik 2009
Stephanie jeszcze raz próbuje przekonać Brooke by nie wchodziła za Ridge’a. Bridget mówi Nickowi, że nie mogą zostać małżeństwem, bo ona wie, że on kocha Brooke. Bridget chcę by Nick przerwał ślub Brooke dopóki nie jest za późno. Goście przyjeżdżają na ślub i zgodnie twierdzą, że Brooke i Ridge za bardzo się spieszą ze ślubem.

Czwartek, 22 Październik 2009
Bridget kłóci się z Nickiem by poszedł i przerwał ślub. Zanim Nick wychodzi, Bridget prosi o jeden ostatni taniec z mężem. Podczas tańca, Eric zostawia Bridget gorączkową wiadomość, że ślub właśnie się zaczyna i Nick pospiesznie rusza go zatrzymać. Ceremonia zaczyna się bez Nicka, który utkwił w korku. Brooke i Ridge mówią swoje przysięgi i mają wymienić obrączki kiedy wpada Nicka i porywa Brooke na górę zaskakując wszystkich zgromadzonych.

Czwartek, 22 Październik 2009
Ridge idzie na górę zobaczyć, gdzie Nick zabrał Brooke. Nick wyznaje miłość zszokowanej Brooke. Bridget decyduje się iść na ślub by powiedzieć Brooke, że nie będzie walczyć o Nicka. Goście są zaskoczeni pojawieniem się Nicka. Bridget przyjeżdża i zaskakuje ja, ze nie przeszkadza jej jeśli Brooke chcę być z Nickiem. Zmartwiony Ridge próbuję przekonać Brooke by wróciła na dół i za niego wyszła. Później, Dante marzy o życiu z Bridget.

Piątek, 23 Październik 2009
Ridge próbuję pocieszyć Bridget i jest zaskoczony, że to ona przekonała Nicka by przerwał ślub. Eric wchodzi na górę chcą wiedzieć, co się dzieje. Ridge próbuję powiedzieć Brooke, że są sobie przeznaczeni. Brooke nie wie, co powiedzieć i nie jest pewna, co zrobić z dwójką mężczyzn walczących o jej miłość. Taylor i Thomas rozmawiają o ślubie Ridge’a i Brooke. Taylor jest zaskoczona odbierając telefon od Stephanie, że ślub został przerwany.

Piątek, 23 Październik 2009
Dante dowiaduję się, że z Felicią jest coraz gorzej i obiecuję, że wychowa Dominicka jak najlepiej. Ridge naciska na Brooke by powiedziała Nickowi, że kocha Ridge’a. Stephanie mówi Brooke, że musi podjąć decyzję. Tymczasem, na dole, goście wciąż nie wiedzą, co się dzieje na górze z Brooke, Nickiem i Ridge’m. 

Poniedziałek, 26 Październik 2009
Stephanie próbuję przekonać Brooke by była z Nickiem, a Massimo z Ridge’m. Felicia prosi Dante by zorganizował jej spotkanie z rodziną, bo czuję, że zbliża się ta chwila. Wg życzenia Felicii, rodzina wypija ostatni kieliszek szampana. Wtedy, w smutku, Felicia umiera.

Poniedziałek, 26 Październik 2009
Massimo pociesza Ridge’a i zabiera go do Brooke, mając nadzieję, że to pomoże. Nick przyjeżdża, widzi Massimo i idzie na górę zobaczyć, co Ridge robi z Brooke. Przez drzwi wydaję mu się, że Ridge i Brooke się kochają (choć tak naprawdę nie jest). Taylor wypija trochę za dużo w barze u Chucka, jest załamana tym, że nie była przy Felicii i mówi Hectorowi jak chcę odzyskać Ridge’a.

Wtorek, 27 Październik 2009
Zmartwiony Nick wybiega z domu Brooke i idzie do baru Chucka po potrzebnego drinka, gdzie spotyka Taylor. Oboje piją za swoje nieszczęśliwe życia. Brooke dowiadują się od Massimo i Jackie, że Nick widział ja i Ridge’a razem. Brooke idzie szukać Nicka mają nadzieję, że nie zrobi czegoś głupiego. Nick i Taylor pijani idą na jego łódź. W stanie upojenia, może się wydawać, że są bliżej i wtedy Brooke wchodzi.

Wtorek, 27 Październik 2009
Brooke jest zaskoczona znajdując Nicka i Taylor w kompromitującej pozycji; jest zła i zmartwiona. Po wyjściu Taylor, Nicka błaga Brooke by zrozumiała, że to wszystko to tylko jedno wielkie nieporozumienie. Stephanie odwiedza Dominicka i znajduje szczęście, którym duch Felicii żyję w chłopcu. Dante mówi Stephanie, że Dominick będzie miał dobre życie. Jackie mówi Ridge’owi, że Brooke wybiegła by znaleźć Nicka, Ridge jest wściekły. 

Środa, 28 Październik 2009
Nick utrzymuje, że kocha Brooke i nazywa incydent, który widziała, wielkim błędem. Bridget chcę trzymać Ridge’a z dala od Nicka i Brooke, ale Ridge i tak idzie ją poszukać. Ridge znajduję Brooke i Nicka i kłóci się z bratem. Dante próbuję uspokoić Bridget. Bridget mówi, że jest tylko jedna kobieta dla Nicka; Brooke. Taylor mówi Stephanie, co się stało pomiędzy nią a Nickiem.

Środa, 28 Październik 2009
Podczas kłótni Nicka i Ridge’a, Brooke wychodzi by wszystko przemyśleć. Ridge idzie za nią i proponuję by razem uciekli, ale ona odrzuca i ściąga obrączkę. Stephanie jest wściekła, że Nick był z Taylor, bo to może wysłać Brooke z powrotem do Ridge’a. Kiedy Stephanie i Taylor konfrontują Nicka, on nie pokazuję żadnego znaku jakoby martwił się, że Brooke będzie jego, na zawsze.

Czwartek, 29 Październik 2009
Taylor wyjaśnia Brooke, że była z Nickiem, ponieważ potrzebował pocieszenia, a Brooke powinna mu wybaczyć. Brooke wciąż myśli, że Taylor chcę by Brooke była z Nickiem, więc wtedy Taylor może być znowu z Ridge’m. Stephanie nie może sobie poradzić ze śmiercią córki. Eric mówi Jackie o dystansie Stephanie wobec rodziny i że się tym martwi. Później, widzimy Stephanie odwiedzającą nieprzytomną Felicię w szpitalu.

Czwartek, 29 Październik 2009
Taylor i Nick rozmawiają o ich wspólnej nocy, gdy byli pijani. Taylor mówi Nickowi, że myśli, iż wyjaśniła wszystko Brooke. Dante chcę spędzić życie z Bridget, ale ona nie jest gotowa. Bridget martwi się o utratę Dominicka, ale Dante uspokaja ją, że to się nie stanie. Stephanie nalega w Felicia, która jest w śpiączce, polepszy stan zdrowia, więc będą mogły zaskoczyć resztę rodziny. Dr. Christian Ramirez informuje Stephanie of długiej drodze do wyzdrowienia córki. Stephanie zdaje sobie sprawę, że leczenie nie jest lekarstwem, ale wydłuży życie Felicii, Stephanie ustawia rodzinne fotografie w pokoju.

Piątek, 30 Październik 2009
Ridge próbuję otworzyć Stephanie na śmierć Felicii. Ridge dzieli się z matką planem jak chcę zdobyć Brooke. Brooke i Bridget rozmawiają o ostatnich paru dniach; Bridget popiera związek matki z Nickiem. Nick mówi Taylor, że kocha Brooke i Taylor widzi jak bardzo dba o Brooke. Brooke odwiedzając Nicka wyznaje mu miłość. Oboje decydują się uszanować Bridget i poczekać z seksem do ostatecznego rozwodu. Stephanie chcę aktualizować Felicję, ale Christian mówi, że to zbyt wiele.

Piątek, 30 Październik 2009
Bridget ogląda zdjęcia z Nickiem, kiedy on przyjeżdża by zabrać parę swoich rzeczy. Bridget znowu mówi, że popiera jego związek z jej matką, sama jest gotowa by zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Eric próbuję ukoić ból Stephanie po stracie kolejnej córki. Eric chcę zorganizować spotkanie ku pamięci córki. Stephanie mówi o Felicji w czasie teraźniejszym, co dezorientuje Erica. Później, Stephanie dzwoni do Christiana i nalega by nie rezygnował z ratują Felicji. Ridge przysięga Brooke, że nigdy jej nie straci.

Poniedziałek, 2 Listopad 2009
Przyjaciele i rodzina zgromadzają się ku pamięci Felicji. Łzy płyną kiedy Bridget, Thorne, Kristen and rodzina Forresterów wspominają czule o Felicji. Stephanie załamuję się na oczach wszystkich. Później, Stephanie odwiedza Christiana, który mówi, że powoli stan Felicji się poprawia; Stephanie jest uradowana. Hector i Taylor rozmawiają podczas gdy Ridge próbuję dotrzeć do Brooke bez skutku. Nick mówi Ridge’owi, że papiery rozwodowe są podpisane, więc on i Brooke mogą być razem.

Poniedziałek, 2 Listopad 2009
Bridget mówi Dante, że zajmie się jego synem jeśli on chcę wyjść na wieczór. Dante zaskakuję Bridget wieczorem dla ich obojga. Dante pokazuje Bridget dokumenty, wg których są legalnie rodziną. Nick, Brooke, Hope i R.J. planują rodzinne wakacje na wyspie. Nick obiecuję nigdy nie zawieść Brooke. Taylor mówi Stephanie, że zapomina o Ridge’u. W sekretnym szpitalu, Stephanie dowiaduję się, że Felicia musi być odłączona od aparatury podtrzymującej życie by widnieć na liście osób oczekujących na przeczep wątroby; Stephanie błaga córkę by mogła jeszcze trochę zaczekać.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (18) | dodaj komentarz

Odcinek 4521 (4736) - 4537 (4752)

poniedziałek, 12 października 2009 17:41
Czwartek, 8 Październik 2009 - Bridget trafia do szpitala
Podczas romantycznego wieczoru z Nickiem, Bridget decyduję się dać dziecku na imię Nicole. Nagle, Bridget czuję ostry ból i panikuje wiedząc, że to za wcześnie by dziecko się urodziło. Oboje jadą do szpitala. Kiedy Ridge wciąż próbuje przekonać Brooke, że powinni być razem, Katherine i Hope przychodzą. Brooke się nie podoba, że Ridge miesza w to dzieci. Mimo wszystko Ridge ją przeprasza, ale Brooke mówi, że już jest za późno. Thomas pociesza Taylor mówiąc, że poradzi sobie bez Ridge’a.

Piątek, 9 Październik 2009 - Wypadek Taylor
Bridget cierpiąc w szpitalu błaga pielęgniarkę by zwiększyła dawkowanie jej lekarstw. Nick próbuję pocieszyć Bridget rozśmieszając ją. W międzyczasie, Hector fantazjuje o Taylor i w końcu idzie ją odwiedzić. Niestety Taylor jest poirytowana jego uwagą i nie chcę go widzieć. Później, Thomas kłóci się z Ridge’m o opiekę nad Taylor, Ridge przyznaje, że wciąż kocha Taylor. Ridge dzwoni do Taylor, która jeszcze raz mówi, że nie potrzebuje jego pomocy. Taylor się rozłącza rzucając telefon wgłęb auta, jest poruszona i zdekoncentrowana i jej samochód zbacza z drogi. 

Piątek, 9 Październik 2009
Hector wyciąga Taylor z samochodu i sugeruję, że powinna pracować jako wolontariuszka by zapomnieć o problemach z Ridge’m. W międzyczasie, Thorne oskarża Ridge’a o to jak wykorzystał swoją rodzinę, w odwecie Ridge wypomina mu jego karierę biznesową. Ridge pomaga Brooke z R.J.’em i błaga ją by nie pozwoliła skończyć się ich miłości.

Poniedziałek, 12 Październik 2009
Felicia czuję się chora i nie wygląda zbyt dobrze kiedy widzi ją Eric i uważa, że powinna iść do szpitala. Felicia przekonuję ojca by przysiągł jej, że nie zabierze jej do szpitala, bo boi się, że nigdy stamtąd nie wyjdzie. Bridget dochodzi do wniosku, że nie może wrócić do domu kiedy widzi Dr. Caspary i obawy, że coś może być źle z dzieckiem. Kiedy Felicia czeka by Eric realizował jej recepty, odwiedza Bridget i staje się bardziej jej siostrą i przyjaciółką.

Poniedziałek, 12 Październik 2009 - Śmierć Nicole Marone
Nick przygotowuję torbę na noc dla Bridget (która jest wciąż w szpitalu) dyskutując z Brooke o szczęściu Nicole i Dominicka. Eric dzwoni i nalega by natychmiast przyjechał do szpitala. Bridget odchodzą wody, Felicia próbuję ją uspokoić, a Dr. Caspary odcina pępowinę. Eric widzi, że Bridget ma problemy i martwi się o córkę. Eric chcę wiedzieć co się dzieje z Bridget i dzieckiem. Sally i Jackie nie zgadzają się co do związku Erica i Stephanie, ale Eric dzwoni i mówi im o dziecku Bridget. Felicia jest przy Bridget kiedy Dr. Caspary mówi, że nie mogą już nic zrobić. Nick piastuje przy łóżku Bridget i razem pogrążają się w smutku z powodu straty córki.

Wtorek, 13 Październik 2009 - Nick widzi ciało Nicole
Nikt nie może uwierzyć, że stracili Nicole. Felicia mówi, że fizycznie Bridget jest w dobrym stanie, ale ból emocjonalny pozostanie na długo. Nickowi jest przykro, że nie był z Bridget i prosi Dr. Caspary by mógł zobaczyć Nicole. Bridget jest jeszcze wstrząsnięta i rodzina uspokoja ją, że strata nie była od niej zależna. Dante dowiaduje się o stanie Bridget i idzie do Felicia by z nią porozmawiać, ale ona jest z Bridget i Nickiem. Felicia oddaje Dominicka w ramiona Bridget chcąc powiedzieć, że mimo iż straciła Nicole, wciąż mają Dominicka.

Wtorek, 13 Październik 2009
Ridge przychodzi do Brooke i zastanawiają się na stratą dziecka Bridget. On mówi, że zostawił Taylor i dzieci dla niej i że chcę wiedzieć z kim ona chcę być. Brooke mówi, że nie będzie ratowała swojego związku z Nickiem. Eric myśli, że Nicole była jedynym powodem dlaczego Nick i Bridget zostali razem. Bridget mówi Nickowi, że chcę naprawić wszystko, co było źle zrobiony i mówi, że jest wolny i może być z Brooke. Felicia obawia się, że może Nick i Brigdet mogą nie stworzyć najlepszego domu dla Dominicka przez to, co się stało. Później, Dante dzwoni i chcę się spotkać z Felicią by przedyskutować przyszłość małego Dominicka. Felicia jest zdziwiona, że Dante nagle zainteresował się jej synem.

Środa, 14 Październik 2009
Dante i Felicia ostro dyskutują fakt czy Dante może być ojcem Dominicka. Bridget i Taylor rozmawiają o tym co straciły; Nicole i Ridge’a. Bridget boi się, że Nick został z nią tylko przez dziecko, ale teraz kiedy ono nie żyję, Nick może być z Brooke. Nick mówi Brooke jak bardzo obchodzi go Bridget i Brooke jest wdzięczna, że Nick jest przy Bridget. Nick zabiera Dominicka by spędził noc z nim i Bridget, ale widzi, że Dante ma mu coś ważnego do powiedzenia.

Środa, 14 Październik 2009 - Ridge urządza Brooke Walentynki
Nick pyta Dante, co się dzieje dopóki Felicia nie zmienia tematu. Felicia mówi, jak chcę by Nick i Bridget wychowywali Dominicka, a Nick chcę dać Dominickowi nazwisko Forrester Marone. Ridge zaskakuje Brooke z świecami i romantyczną muzyką w jej pokoju na Walentynki. Brooke jest wkurzona kiedy daje jej w prezencie bieliznę. Ridge chcę by Brooke dała mu kolejną szansę. Taylor rozmawia z Hectorem przez telefon, on chcę by ona była jego walentynką, jednak do Taylor przyjeżdża Dante. Dante mówi Taylor, że myśli, że jest ojcem Dominicka, prosi Taylor o pomoc w odkryciu prawdy. Dante i Taylor konfrontują Felicia o możliwe ojcostwo Dante.

Czwartek, 15 Październik 2009
Felicia mówi Dante, że nie potrzebuje testu by wiedzieć, że Nick jest ojcem Dominicka. Ridge próbuje przekonać Brooke by spędziła z nim Walentynki i chcę również by przyznała, że za nim tęskni. Brooke obawia się, że jeśli otworzy się przed Ridge’m może znów zostać przez niego skrzywdzona. Dominick spędza noc z Bridget i Nickiem, Bridget jest poruszona, bo strata dziecka wciąż boli. Nick przeprasza Bridget wiedząc, że to dla niej trudne. Nick sugeruje skupić uwagę by możliwie złagodzić ból po ich stracie.

Czwartek, 15 Październik 2009 - Dante jest ojcem Dominicka!
Felicia chcę by ojcem Dominicka był Nick, jednak Taylor mówi, że jest nim Dante i Felicia jest zdziwiona. Felicia myśli, że to koszmar, a Dante chcę by wszyscy wiedzieli. Stephanie nie może zaakceptować tego, że Felicia jest umierająca, jednak cieszy się, że Bridget i Nick będą wychowywać Dominicka. Bridget kolejny raz wzrusza się gdy widzi różowy kocyk przeznaczony dla Nicole, ale uspokaja się gdy widzi zdjęcie Nicka i Dominicka. Nick śpiewa piosenkę, którą napisał dla Nicole i też się wzrusza. Bridget decyduje się zrobić pomnik dla Nicole i dzwoni do Stephanie mówiąc jej o tym.

Piątek, 16 Październik 2009
Dante chcę wiedzieć kiedy Felicia powie Nickowi, że Dante jest ojcem Dominicka. Później, Dante idzie do Taylor mówiąc, że uważa, iż mogą wszystko uporządkować z Felicią. Taylor wierzy, że Dante wykorzystuje Dominicka by być z Bridget. Stephanie mówi Ericowi, że znalazła teczkę z napisem Badanie Krwi i myśli, że Felicia mogłaby zacząć leczenie. Stephanie pyta Felicia o wyniki, ale Felicia mówi, że test miał ustalić czy Dante jest ojcem Dominicka.

Piątek, 16 Październik 2009
Nick jest zły na Felicię, że go kłamała, iż jest ojcem i zastanawia się jak Bridget zareaguje na te wiadomości. Dante mówi Bridget jak mu przykro, że straciłą córkę, ale coś wspaniałe się stanie. Bridget jest trochę zdezorientowana słowami Dante. Taylor mówi Ridge’owi, że dobrze sobie radzi bez niego, a właściwie nawet lepiej odkąd Brooke sprawia, że Ridge skaczę przez obręcze tylko by być z nią.

Poniedziałek, 19 Październik 2009
Felicia próbuje się upewnić, że Bridge będzie dbać o Dominicka kiedy umrze. Stephanie jest zła na Dante, że powiedział Nickowi o Dominickowi w dniu odsłonięcia pomniku, ale cieszy się, że Bridget nic nie wie. Dante wierzy, że Bridget nie powinna być z Nick, bo on kocha Brooke. Stephanie nalega, że Nick i Bridget zbliżyli się do siebie podczas ostatnich miesięcy. Nick mówi Brooke wiadomości o Dominicku, jeszcze ona nie jest pewna czy test na ojcostwo jest prawdziwy.

Poniedziałek, 19 Październik 2009 - Bridget odkrywa prawdę
Nick w końcu mówi Bridget, że Dominick nie jest jego dzieckiem; jest właściwie synem Dante. Bridget jest zła na Felicia i odkrywa dlaczego Nick i Dante kłócili się przy pomniku. Stephanie sugeruje Brooke, że Bridget i Dante powinni wychowywać Dominicka, Brooke być z Nickiem. Później, kołyska dziecinna przyjeżdża do domu Dante, a on zdaje sobie sprawę, że będzie potrzebował pomocy w opiece nad synem.

Wtorek, 20 Październik 2009 - Ridge oświadcza się Brooke
Bridget mówi Dante, że nie może z nim wychowywać Dominicka, mimo iż wie, że to jest to czego on chcę, bo jest żoną Nicka. Później, Nick mówi Bridget, że czuję, że nie może wychowywać dziecka innego mężczyzny, więc Bridget zaczyna czuć, że Nick nie jest już oddany ich małżeństwu. Ridge wchodzi kiedy Stephanie mówi Brooke, że powinna być z Nickiem. Ridge jest zły na matkę i jej się stawia; Ridge oświadcza się Brooke na oczach Stephanie.

Wtorek, 20 Październik 2009
Przepraszam, że nie ma streszczenia. Obiecuję, że ukarze się później.

Podziel się
oceń
1
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4515 (4730) - 4520 (4735)

niedziela, 27 września 2009 17:55
4515
Ridge wyjaśnia Nickowi, że chcę odzyskać Brooke, a on zawsze dostaje to co chcę. Ridge chcę też by Nick traktował Bridget z szacunkiem na jaki zasługuję, zarówno dla jej jak i dla Brooke dobra i Brooke się zgadza. W międzyczasie, Massimo mówi Stephanie, że zawsze wierzył, że jest szansa dla nich na miłość. Spotkanie rodzine jest gotowe, ale Eric zastanawia się czy go nie odwołać ze względu na zły stan Felicii. Jackie jest bardzo szczęśliwa z powodu zaręczyn, Eric dziękuję jej za bycie wyrozumiałą i mówi, że będzie potrzebował jej wsparcia kiedy jego córka umrze.

4516 - Kristen przyjeżdża w odwiedziny
Kristen przyjeżdza do miasta na specjalne zgromadzanie, ale jest zdenerwowana, że musi zobaczyć chorą Felicię. Rodzina zbiera się pod jednym dachem tak jak chciała tego Felicia. W międzyczasie, Dr. Namura bada Felicę i stwierdza, że jej stan się pogarsza. Nick dowiaduję się od Jackie, że Eric jej się oświadczył. Później, widzi w jakim stanie jest Felicia i zaczyna jej współczuć.

4517
Na zgromadzeniu, Felicia zachęca rodzeństwo by opowiedzieli o ich zabawnym dzieciństwie, jednak nikt nie wygląda jakby chciał poddać się wyzwaniu. Wzruszony Ridge w końcu się otwiera. Wtedy większość rodziny dalej okazuje sobie uczucia, Felicia ogłasza, że dostała od całej rodziny wszystko, co chciała i puszcza Erica i Stephanie wolnych od kłopotu. Mimo wszystko, Eric prosi Stephanie by została jego żona jeszcze raz i Stephanie się zgadza. W międzyczasie, Nick i Jackie rozmawiają o zaręczynach Erica i Jackie.

4518 - Eric i Stephanie znowu małżeństwem!
Po tym jak Stephanie i Eric wymieniają przysięgi dzieci zastanawiają się czy ich małżeństwo przetrwa. W biurze, Taylor mówi Hectorowi, że zaakceptowała rozstanie z Ridge'm, ale tego nie żałuję. To pozwala Hectorowi pokazać Taylor, że może być mężczyzną, który czuję do niej to samo, co Ridge czuję do Brooke. Z powrotem, na weselu Ridge przyznaję, że to co robi Taylor musi ją krzywdzić. Podczas tańczenia z Ericiem, Felicia upada, co prawda szybko mówi, że wszystko jest w porządku, ale oni wiedzą, że koniec jest blisko.

4519 - Taylor odchodzi z FC
Bridget jest zaskoczona wiadomością o ślubie Erica i Stephanie i smutna, że przupuściła przyjęcie z Felicią. Podczas rozmowy, Dante wyraża jak głęboko jest poruszony tym przez co Taylor musi teraz przechodzić. Bridget przekonuje go, że jest przyjacielem, którego Taylor będzie teraz potrzebowała. U Forrestera, zaczyna się gorzka scena kiedy Ridge wini Hectora o zniszczenie jego małżeństwa. Hector odważnie mówi Ridge'owi by trzymał się z dala od Taylor, bo teraz on się będzie nią opiekował. Taylor wręcza Eric rezygnację i wyraża swoje prawdziwe uczucia na temat małżeństwa z Ridge'm. Taylor mówi Ridge'owi, że opuszcza firmę, to koniec małżeństwa i Ridge'owi jest przykro, że przyprawił jej zmartwień.

4520 - Małżeństwo Taylor i Ridge'a anulowane; Ridge chcę poślubić Brooke jak w Puerto Vista
Brooke wyznaję Bridget jak Ridge bardzo chcę ją z powrotem. Bridget myśli, że Brooke znalazła coś fantastycznego w Nicku i nie może teraz przyjąć niczego gorszego. Brooke mówi Bridget, że nie może ufać Ridge'owi; przynajmniej jeszcze nie teraz. Taylor mówi Hectorowi, że jej małzeństwo zostało anulowane. Taylor próbuję świętować, ale się załamuję, a Hector jest przy niej. Ridge odwiedza Nicka i mówi mu by trzymał się z dala od Brooke. Ridge dostaje tajemniczy telefon i to pozwala Nickowi myśleć, że jego brat coś planuję. Później, przy basenie Brooke, Ridge próbuję odzyskać Brooke po przez odtworzenie ich ślubu w Puerto Vista.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

Odcinek 4503 (4718) - 4508 (4723)

czwartek, 24 września 2009 19:15
5503
Ridge jest zszokwany wyznaniem Taylor. Taylor prosi o wybaczenie, ale on się waha. W końcu wybacza jej noc spędzoną z Jamesem. Taylor czuję ulgę, dopóki Ridge nie mówi, że nigdy nie wybaczy jej jak traktowała jego i Brooke. Stephanie mówi Brooke by nie wtrącała się w sprawy Taylor i Ridge'a. Bridget próbuje porozmawać z Nickiem o Brooke, ale Nick nie chcę poruszać tego tematu. Brooke wpada by im powiedzieć o swojej rozmowie ze Stephanie.

5504
Ridge potępia Taylor za to, że sama zachowywała się jak święta, a Brooke traktowała tak źle. Ridge mówi, że już jej nie poznaje i wychodzi z domu. Felicia przypadkiem słyszy Stephanie dzwoniącą do Taylor i pyta ją o to. Stephanie przyznaje, że Taylor i Ridge mają problemy, a ona obawia się, że to może być koniec. Bridget pyta Brooke dlaczego nie walczy o Ridge'a. Seksualne napięcie narasta między Nickiem i Brooke, a Bridget tego nie zauważa.

5505
Taylor mówi Stephanie, co się stało pomiędzy nią i Ridge'm. Stephanie decyduje się znaleźć Ridge'a i spróbować zapanować nad sytuacją. Brooke natyka się na Ridge'a śpiącego w biurze. Brooke pyta się, co z nim i Taylor, a Ridge mówi jej o Taylor i Jamesie. Brooke próbuję pocieszyć Ridge'a, ale Stephanie wchodzi i mówi Brooke by przymała się z daleka. Brooke broni się i policzkuje Stephanie. Massimo i Nick słuchają o zmniejszeniu zanieczyszczeń. Nick myśli, że to dobry pomysł i chcę zostawić lepszy świat swoim dzieciom. Massimo mówi mu o małżeństwie Taylor i Ridge'a, obawia się, co się teraz z nimi stanie.

5506
Brooke potępia Stephanie za tuszowanie romansu Taylor. Brooke wychodzi i Ridge mówi, że jest też zły na Stephanie; jest zły za to jak ona i Taylor traktują Brooke i zastanawia się czy podjął właściwą decyzję zostawiając Brooke dla Taylor. Brooke mówi Taylor, że wie o niej i Jamesie i że już nigdy więcej nie będzie się czuła gorsza niż Taylor czy Stephanie. Felicia odwiedza Nicka i Bridget. Nick i Bridget pokazują Felicii pokój dla Dominicka, Felicia jest bardzo szczęśliwa, oni chcą również by Felicia nagrała wiadomość dla syna, a Nick to filmuje.

5507
Brooke chłosta Taylor za jej hipohryzję, a w tym samym czasie Stephanie namawia Ridge'a by wybaczył Taylor. Wtedy, Stephanie próbuję przekonać Taylor by jakoś pogodziła się z Ridge'm, ale wtedy Taylor zauważa, że Stephanie bardziej zależy na tym by Ridge nie był z Brooke. Kiedy Brooke wraca do domu widzi Ridge'a bawiącego się z R.J.'em. Ridge bardzą tęskni za dziećmi i Brooke. Kiedy utula dzieci do synu, przygotowuje się by zapytać Brooke o coś ważnego.

5508
Brooke nie dopuszcza Ridge'a do głosu i mówi, że powinien wyjaśnić sobier wszystko z Taylor. Ridge dzwoni do Taylor i prosi by przyjechała do domku w Big Bear. Hector przekonuję ją by z nim była, ale Taylor chcę być z Ridge'm. Ridge i Taylor spotykają się w Big Bear i Taylor próbuję przeprosić Ridge'a. Ridge nazywa Taylor hipokrytką i nie odpowiada na jej przeprosiny. Nick mówi Jackie o problemach Ridge'a i Taylor. Kiedy Brooke przychodzi, Jackie wychodzi i Brooke chcę powiedzieć Nickowi, że Taylor spała z Jamesem. Nick zdaje sobie sprawę, że sytuacja jest naprawdę zła i prosi Brooke by nie wracała do Ridge'a.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Odcinek 4498 (4713) - 4502 (4717)

poniedziałek, 21 września 2009 21:43
4498
Brooke oskarża Taylor o zdradę. Taylor wyjaśnia, że Hector chciał być tylko przyjacielem. Hector wyznaje Brooke, że kocha Taylor, Brooke jest zła. Taylor doprowadza do wyjścia Hectora. Później, Taylor prosi Brooke by nie mówiła nic Ridge, bo ona chcę to zrobić sama. Brooke jest bardzo zła ze względu na całą sytuacje. Jackie idzie pomóc Bridget i Nickowi, pyta syna jak wyglądałoby jego życie gdyby wybrał Brooke. Thorne i Darla rozmawiają o Taylor i Ridge'u. Thorne nie wierzy, że Taylor mogła by się poddać zalotom Hectora, ale Darla jest innego zdania.

4499
Brooke próbuję skonfrontować Taylor o jej związku z Hectorem, ale Taylor mówi, że była wierna Ridge'owi. Felicia i Dante się spotykają i wypijają lampkę szampana. Felicia mówi, że wiodła dobre życie. Dante chcę wyciągnąć od niej więcej informacji. Darla przekonuje Hectora do związku z Taylor, Hector mówi, że Brooke ich przyłapała i że on naprawdę zakochał się w Taylor.

4500
Brooke odwiedza Nicka, mówi mu o Hectorze i Taylor i pyta, co powinna zrobić. Nick mówi, że Taylor jest odpowiedzialna za swoje postępowanie i zastanawia się dlaczego Brooke tak bardzo się tym przejmuje. Taylor i Stephanie rozmawiają o tym jak Taylor bardzo tęskni za Ridge'm. Taylor zwierza się Stephaniel, co się stało w Sylwestra, Stephanie jest zszokowana. Thorne, Darla i Sally przesłuchują kandydatów w poszukiwaniu nowej recepcjonistki w Forrester Creations. Po przesłuchaniu trzech osób, kiedy żadna z nich nie jest odpowiednia, Thorne oferuje pracę Sally.

4501
Taylor mówi Stephanie, że zamierza powiedzieć Ridge'owi o wszystkich swoich błędach Ridge'owi i o tym ostatnim z Hectorem też. Stephanie zniechęca Taylor i mówi, że wyjawienie sekretów zakończy jej małżeństwo, obawia się też, że wtedy Brooke znów ukradnie Ridge'a. Ridge zaskakuje Taylor i wraca do domu, kiedy Taylor wciąż waha się czy powiedzieć mu prawdę. Brooke pyta Nicka, co powinna zrobić. Nick zapewnia, że zgodzi się z każdą jej decyzją i Brooke decydują się powiedzieć Ridge'owi o Hectorze, jeśli Taylor tego nie zrobi. Sally akceptuje ofertę pracy, jest bardzo wdzięczna i dziękuję Thorne'owi za wszystko.

4502
Ridge jest bardzo szczęśliwy, że może być w domu i zasypuje Taylor miłością i czułością. Taylor czuje się winna i decyduje się powiedzieć prawdę mężowi. Mówi mu o pocałunku w Hectorem, ale Ridge mówi, że nic się nie stało. Jest jednak przerażony kiedy Taylor przyznaje, że w przeszłości spędziła noc z Jamesem. Nick mówi Bridget o Taylor i Hectorze, oboje obawiają się, że mimo wszystko Stephanie będzie się próbowała wtrącać. Stephanie mówi Brooke by trzymała buzię na kłódkę. Brooke mówi, że źlę się dzieje w małżeństwie Ridge'a i Taylor, a Stephanie nie może nic zrobić by je uratować.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

Odcinek 4492 (4707) - 4497 (4712)

poniedziałek, 07 września 2009 20:34
4492
Wszyscy zbierają się w domu Forresterów by uczcić święta. Pastor przychodzi by ochrzcić dziecko Felicii, a Eric i Jackie zostają chrzestnymi. Taylor jest zmartwiona nieobecnością Ridge'a, ponieważ utchnął w Paryżu. Hector przyjeżdża i Stephanie nalega, żeby został. Bridget prosi Thorne'a by nagrał cały dzień na wideo, wtedy kiedy Dominick będzie starszy będzie mógł obejrzeć swoje pierwsze święta ze swoją matką. Felicia przypomina sobie wszystko, co wszyscy dla niej zrobili i jest bardzo szczęśliwa, że jej syn będzie otoczony tak kochający ludźmi w swoim życiu.

4493
Felicia rozmawia z matką o swojej chorobie i są bliżej niż kiedykolwiek. Felicia zwierza się jak bardzo się boi i że nie chcę umierać płacząc, a wręcz przeciwnie. Brooke i Taylor rozmawiają o uczuciach Brooke do Nicka. Taylor nie jest pewna czy Brooke będzie w stanie powstrzymać te uczucia, ale Brooke zapewnia, że zrobi wszystko, co w jej mocy by zachować swoje uczucia tylko dla siebie. Bridget i Nick zaczynają dekorować pokój Dominicka w stylu marynarskim. Noga stołka się łamię, kiedy Bridget próbuje zdjąć model statku z półki. Bridget i półka upadają, a Nick rusza jej na pomoc.

4494
Bridget strasznie cierpi i Nick zawozi ją do szpitala. Dr. Caspary mówi Bridget i Nickowi, że jeśli Bridget nie podda się operacji może stracić dziecko. Operacja zapowiada sukces, ale podczas USG bicie serca dziecka nie jest wyczuwalne. Hector odwiedza Taylor w pracy i fantazuje o byciu z nią. Taylor wstawia się za mężem i mówi, że Ridge ją kocha. Taylor obiecuję Hectorowi, że może ją pocałować w Sylwestra jeśli Ridge nie wróci. Massimo ostrzega Jackie, że coś wciąż może być pomiędzy Ericiem i Stephanie. Jackie i Massimo zaczynają planować przyjęcie na cześć dziecka Bridget.

4495
Bridget i Nick czują ulgę kiedy okazuje się, że z dzieckiem jest wszystko w porządku. Nick dzwoni do Brooke by przyjechała pocieszyć córkę. Później, Brooke przytula Nicka by go uspokoić i Stephanie to zauważa. Stephanie oskarża Brooke, że nie skończyła jeszcze z Nickiem i chcę żeby Bridget straciła dziecko. Porusza również temat nieobecność Ridge'a z Taylor i odkrywa jak bardzo to ją martwi. Darla zauważa jak Hector idzie odwiedzić Taylor i pyta o jego motywy. Darla mówi Hectorowi, że Ridge ją nie obchodzi i powinien walczyć o Taylor. Hector znajduje Taylor w domu i wyznaje jej swoje uczucia. Hector próbuje pocałować Taylor, ale ona odrzuca jego zaloty.

4496
Brooke i Stephanie dyskutują o firmie. Brooke jest zatroskana, że z firmą nie dzieję się dobrze, ale Stephanie broni jej sukcesu. Kiedy rozmawiają o Taylor i Ridge'u, Brooke mówi, że nawet Taylor może być człowiekiem i popełniać błędy. Hector rozmawia z Thomasem o jego rodzicach. Darla przychodzi do Taylor i próbuje ją przekonać, że Ridge nie jest dobrym mężczyzną. Hector zatrzymuje się by życzyć Taylor szczęścia z powrotem Ridge'a. W tej chwilii, Ridge dzwoni i mówi Taylor, że zostaje w Paryżu dłużej. Hector pociesza zasmuconą Taylor i wyznaje swoją miłość. Wprowadzają się bliżej jakby mieli się pocałować.

4497 (Ostatni odcinek w USA wyemitowany w roku 2005)
Hector mówi Taylor, że może jest dać wszystko do czego Ridge nie jest zdolny. Taylor ucieka na górę, a Hector idzie za nią do sypialni. Taylor i Hector obejmują się, kiedy Brooke wchodzi po schodach. On się ukrywa kiedy Brooke wchodzi do pokoju. Brooke pyta Taylor o nieobecność Ridge'a. Kiedy, Brooke wychodzi, Taylor mówi Hectorowi, że musi iść. On się zgadza, ale kiedy ją całuję, Brooke wraca do pokoju i ich przyłapuję. Sally opowiada Thorne'owi i Darli, co czuję nie mogąc dalej prowadzić Spectry. Thorne okazuję Darli swoją wdzięczność za jej wsparcie przez cały rok. Eric mówi Stephanie, że musi zaakceptować Brooke jako członka rodziny. Wtedy, Stephanie odkrywa, że Ridge nie wrócił do domu i martwi się, że Taylor mogła by się oddać swojej pokusie.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

Odcinek 4486 (4701) - 4491 (4706)

poniedziałek, 07 września 2009 18:33
4486
Eric kontynuuje swój plan odzyskania Forrester Creations, spotyka się ze Stephanie, chcę się umówić na kolacje i przekonuje, że Brooke ma straszne pomysły dotyczące firmy. Eric również przypomina Stephanie jak bardzo żałuję, że tak źle ją traktował. Stephanie wpada prosto w pułapkę. Nick decyduje się powiedzieć Bridget o swoim synie. Kiedy mówi, że Felicia ma małego synka, Bridget wierze, że to dziecko Nicka.

4487
Felicia wpada na Dante w Insomnii. Dante rozpoznaje ją z Europy i jest zaskoczony kiedy dowiaduje się, że Felicia pochodzi w rodziny Forresterów. Doktor Felicii dzwoni i prosi by spędziła noc w szpitalu by przeprowadzić testy onkologiczne. Stephanie staje się podejrzliwa wobec nagłej zmiany uczuć Erica, jednak Eric mówi, że czas sprawił, iż wszystko zrozumiał. Bridget jest zaskoczona i trochę zła dowiadując się, że Nick ma dziecko z Felicią. Nick i Bridget odwiedzają Felicię i Bridget poznaje małego Dominicka.

4488
Bridget jest szcześliwa poznając synka Nicka i Felicii, ale obawia się o intencje kobiety wobec jej męża. Felicia zapewnia Bridget, że nie chcę Nicka w swoim życiu, ale chcę go w życiu małego Dominicka. W szpitalu, Bridget jest przy Felicia kiedy ta odbiera złe wyniki badań. Felicia daje Bridget dziecko na ręcę i Bridget dochodzi do wniosku, że Felicia chcę ją poprosić by była matką dla Dominicka kiedy Felicia odejdzie z tego świata. Stephanie i Eric rozmawiają o Felicii, Eric chcę natychmiast zobaczyć się z córką. Stephanie martwi się, że przez raka może stracić Felicię.

4489
Felicia mówi rodzicom, że rak powrócił i się rozszerzył, ale ona nie zamierza się poddać chemioterapii. Stephanie nie jest zadowolona, a Eric próbuje przekonać Felicię by zmieniła zdanie i chociaż spróbowała. Bridget mówi Nickowi, że nie jest gotowa by podjąć się opieki nad Dominickiem. Ku zdzwieniu Bridget, Nick to rozumie, ale oczywiście przykro mu, że nie będzie mógł wychowywać swojego syna. Taylor zaprasza Brooke do spędzenia świąt z jej rodziną.

4490
Eric mówi Brooke, że plan przejęcia firmy jest skończony, gdyż według życzenia Felicii rodzina nie zajmuje się tym w święta. Eric musi przekonać Stephanie by zachowywała się jak to miały być najlepsze święta, bo to jest ostatnie życzenie ich córki. Mimo iż Bridget powiedziała Nickowi, że nie jest gotowa by wychowywać dziecko Felicii to kiedy przywozi małego Dominicka do mamy do szpitala zmienia decyzję. Bridget mówi Felicii, że pomoże jej jak tylko będzie mogła i zgadza się wychować dziecko jak swoje. Felicia jest bardzo poruszona i wdzięczna Bridget.

4491
Stephanie i Eric decydują się odłożyć wszystkie różnice na bok by pomóc Felicii. Felicia zaskakuje ich powrotem do domu i ogłoszeniem, iż Bridget zdecydowała się zająć jej dzieckiem kiedy umrze. Brooke wyjaśnia Nickowi jak trudna musi być dla Bridget ta decyzja. Oboje martwią się, że Bridget może nie poradzić sobie z wychowaniem dziecka innej kobieta, ale Bridget mówi im, że jest w stanie to zrobić. Brigdet zapewnia Nicka, że jej decyzja nie została podjęta tylko dla jego dobra, ale też ponieważ chciała wychowywać małego Dominicka.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (11) | dodaj komentarz

Odcinek 4480 (4695) - 4485 (4700)

sobota, 05 września 2009 17:33

4480
Bridget, Jackie i Nick są zdezorientowani zachowaniem Felicii, ale nie dziwią się, że nigdy nie skontaktowała się z Nickiem. Nick wyczuwa, że chodzi o coś więcej, Bridget chcę się dowiedzieć o co. W międzyczasie, Felicia jest zmartwiona, że Stephanie dowiedziała się o dziecku. Stephanie układa sobie wszystko w głowie, ojcem dziecka Felicii jest Nick! Stephanie chcę by Felicia powiedziała o tym wszystkim, a zwłaszcza Nickowi. Felicia upiera się by nie psuć związku Bridget i Nicka. Bridget zjawia się by powiedzieć Felicii, że wie o jej uczuciach do Nicka i że to jest naturalne. Felicia mówi, że nie chcę być dla nich problemem. Stephanie mówi Bridget, że Felicia ma jej coś do powiedzenia. Eric bierze na siebie winę za skrzywdzenie Stephanie i wylądowanie w piwnicy. Thorne i Taylor zauważają jak Eric i Brooke się kłócą. Na osobności, Eric mówi Brooke, że jeśli Stephanie uwierzy, że pozbył się Brooke, pozwoli mu wrócić, a wtedy on odzyska firmę.


4481
Nick mówi Jackie jak bardzo jest szczęśliwy, że on i Bridget będą mieli dziecko. Nick przysięga, że zawsze będzie przy swojej córce. Stephanie żąda by Felicia powiedziała Bridget, coś ważnego co Bridget musi wiedzieć. Jednak, Felicia milczy i tylko mówi Bridget, że będzie fantastyczną matką. Bridget wychodzi i Felicia wrzeszczy na matkę za wtrącania się w jej sprawy. Felicia ucieka, Stephanie podnosi słuchawkę i dzwoni do Nicka z prośbą by jak najszybciej przyjechał do jej domu. Nick przyjeżdża i Stephanie szokuje go wiadomością, że Felicia urodziła jego dziecko. Taylor, Thorne i Dante są zaskoczeni jak dobrze Eric wypowiada się o Stephanie. Brooke nie jest przekonana, że plan Erica zadziała. Eric wierzy, że może oszukać Stephanie i na oczach Taylor, udaje z Brooke kolejną kłótnie.


4482 - Nick poznaje Dominicka
Bridget zapewnia Jackie, że Felicia nie chcę zniszczyć jej związku z Nickiem. Bridget rozważa fakt bycia mamą, zastanawiając się czy Felicia może czuć to samo, wtedy to odrzuca. Bridget jest bardzo szczęśliwa, że urodzi Nickowi pierwsze dziecko. Na początku, Nick uważa słowa Stephanie za kolejny podstęp, Felicia nawet temu zaprzecza i Nick chcę wyjść, ale Stephanie go zatrzymuje. Wtedy, Nick wyczytuje z twarzy Felicii prawdę o dziecku i jest bardzo zaskoczony. Renee wchodzi z małym Dominickiem, Nick bierze go na ręcę i po raz widzi swojego syna. Felicia jest rozradowana, że Nick zareagował na swojego syna tak pozytywnie. Brooke nie chcę być zaangażowana w inne scenki Erica, ale on się upiera. Dante, Darla, Thorne i Taylor są świadkami kłótni Brooke i Erica o nowe projekty Forrestera. Taylor dzwoni do Stephanie by powiedzieć jej, co się dzieje.


4483
Nick nie chcę by Felicia opuszczała miasto; chcę znać swojego syna. Felicia czuje się winna, że obciążyła Bridget tym wiadomościami i strasznie chcę wyjechać. Nick martwi się jak Bridget przyjmię wiadomość, że Nick ma dziecko. Bridget jest szczęśliwa kiedy Nick wraca do domu, że wszystkie dramaty już się skończyły. Nick odpowiada, że jeszcze nie. Stephanie martwi się, że Felicia wciąż kocha Nicka. Stephanie również przyznaje się być powodem dlaczego Felicia trzymała się z daleka od rodziny i chcę popracować nad ich związkiem. Nagle, Felicia upada w ramionach Stephanie. Sally ostrzega brygadę, że Spectra zostanie zamknięta, a ona wyjeżdza w rejs dookoła świata. Wtedy, Sally dostaje telefon od pielęgniarki, ale wszystkim mówi, że to kierownik rejsu. Później, Darla zastaje Sally na wózku inwalidzkim.


4484
Sally próbuje zatuszowac fakt, że nie płynie w rejs, ale tak naprawdę idzię do ośrodka dla emerytów. Darla odkrywa, że Sally kłamie, ale zabranie jej odejść i nalega by zamieszkała z nią i Thorne'm. Nick chcę powiedzieć Bridget o dziecku jego i Felicii, ale Bridget mówi, że to pierwsza chwila od miesiący bez stresu i nie chcę tego przerywać. Nick się zgadza i nie mówi żonie o swoim synu. Stephanie martwi się stanem zdrowia córki. Felicia przyznaje, że nie wróciła na chemioterapię.


4485 - Felicia ma nawrót choroby
Eric jest pewny, że jego plan by odzyskać Forrester Creations z rąk Stephanie działa świetnie i ma rację. Taylor jest teraz świadkiem wielu udawanym kłótni pomiędzy Ericiem i Brooke i próbuje przekonać Stephanie, że Eric i Brooke poróżnili się. Mimo wysiłku Taylor, Stephanie nie jest przekonana, że to prawda - dopóki sama nie jest świadkiem jednej z kłótni. Eric mówi Stephanie, że dobrze osądziła Brooke i żałuję, że skrzywdził Stephanie. To pokazuje, że jego plan działa idealnie. Felicia przyznaje się, że wciaż czuje coś do Nicka. Wtedy, doktor Felicii dzwoni z informacą, że jej rak powrócił

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4474 (4689) - 4479 (4694)

poniedziałek, 31 sierpnia 2009 13:19
Odcinek 4474
Bridget i Nick stają naprzeciw możliwości poronienia. Dowiądają się, że Bridget urodzi córkę. Eric spędza chwilę z Jackie podczas pracy. Stephanie zaczyna myśleć, że mogła za ostro potraktować Erica. Taylor sugeruje, że Stephanie wciąż może go kochać, co Stephanie uznaje za niedorzeczne. Brooke próbuje przekonać Dante by zostwił Bridget i Nicka w spokoju, ale ona nie zamierza przestać kochać Bridget.


Odcinek 4475
Bridget i Nick decydują się naprawić swoje małżeństwo. Bridget mówi o tym Dante, ale on nie wierzy, że Nick się zmienił. Stephanie przerywa Jackie i Ericowi kiedy rozmawiają o interesach. Jackie wytrąca Stephanie z równowagi kiedy sugeruje, że oni dwoje mogą wciąż być w sobie zakochani nawet po wszystkim, co się stało, ale oni oboje zaprzeczają. Nick przekazuje Brooke dobre wiadomości, Brooke mówi, że cieszy się, że Bridget i Nick są znowu razem, ale zataja swoje uczucie straty.


Odcinek 4476 - Powrót Felicii Forrester (pierwsze wystąpienie Lesli Kay)
Stephanie jest zszokowana dowiadując się o Bridget i Nicku. Stephanie oskarża Brooke, że wciąż czuje coś do Nicka i że będzie niemoralnym przykładem dla swojej wnuczki. Bridget i Nick rozpalają swoją miłość na nowo i wszystko sobie wybaczają. Tymczasem, Felicia wraca by zbadać swoje możliwości pracy w Forrester Creations. Felicia rozmawia z Taylor o wszystkim, co stało się w jej życiu kiedy wyjechała z miasta. Zaprzecza także by miała jeszcze jakiekolwiek uczucia do Nicka, ale z jej wyrazu twarzy wyraźnie wynika, że to nieprawda.


Odcinek 4477
Thorne ma wyrzuty sumienia przez to co się stało Ericowi i chcę go wesprzeć w przejęciu kontroli nad firmą. Bridget przekazuje rodzicom wszystkie wspaniałe wiadomości. Brooke jest bardzo szczęśliwa, że Bridget podzieliła się z nią  swoim szczęściem, ale mówi, że nie zasługuje na wybaczenie. Mimo to Bridget jej wybacza, przytula matkę i obie są spokojone, że mają już wszystko za sobą. Nick idzie za łódź po rzeczy i zastaje tam czekającą na niego Felicię. Felicia próbuje odnowić ich romans i jest przerażona kiedy dowiaduje się, że jest żonaty.


Odcinek 4478 - Pierwsze wystąpienie Małego Dominicka
Nick wypakuje swoje rzeczy w mieszkaniu Bridget i po raz pierwszy czuje kopnięcie dziecka. Oboje są szczęśliwi, że będą mieli córkę. W międzyczasie, Taylor i Ridge dobrze sobie radzą z reperowaniem własnego związku. Felicia informuje, że nie zostaje w L.A. i odrzuca propozycje Stephanie by zostać głównym projektantem w Forrester Creations. Stephanie zastanawia się czy jej córka czegoś nie ukrywa, ale oferuje jej by została w domku dla gości. Później, Felicia przenosi się w domku i całuje na dobranoc swojego małego synka, Dominicka.


Odcinek 4479
Darla, Thorne i Ridge urządzają przyjęcie na część dziecka Nicka i Bridget w gabinecie Erica w piwinicy. Podczas toastu, zaskakuje ich Felicia. Nick ją uściska. Jackie zastanawia się, gdzie jest Stephanie. Nick wygłasza wzruszającą przemowę i Felicia wybiega z gabinetu. Kiedy, Stephanie pyta Felicię o Renee, Felicia nie odpowiada. Stephanie zwierza się Sally, że myśli iż Felicia jest lesbijką. Stephanie węszy w domku dla gości, rozmawia z Renee i wtedy Stephanie widzi kołyskę i dziecko. Felicia dochodzi do siebie w gabinecie Stephanie, matka pyta ją o dziecko.

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Odcinek 4473 (4688)

środa, 12 sierpnia 2009 20:30

Prawnicy radzą Stephanie i Ericowi nie rozwiązywać tej sprawy w sądzie. Taylor radzi Stephanie by nie poświęcała się tylko firmie. Bridget zaczyna wierzyć, że Dante zaczyna się za bardzo angażować w nią i jej dziecko. Dante chcę jej towarzyszyć podczas USG, ale Bridget odmawia. Brooke chcę znać intencje Dante względem Bridget, Brooke mówi wdzięcznie by się wycofał. Bridget idzie na umówione spotkanie z lekarzem, gdzie przyjeżdża Nick by jej pomóc. Nicket odkrywa, że jest możliwość iż mogą stracić dziecko. W międzyczasie, Ridge mówi Thorne'owi, że nabyje swoją pracę z powrotem i Stephanie pokazuje Ericowi jego nowy gabinet w suterenie.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (12) | dodaj komentarz

Odcinek 4472 (4687)

środa, 12 sierpnia 2009 20:10

Eric daje Stephanie powstrzymujące polecenie i mówi, że firma znów jest jego.  Bezpośrednio z innym, nieistonnym szczegół, Massimo pomógł Eric odzyskać kontrolę nad Forrester Creations. Oboje, Stephanie i Eric dzwonią do swoich prawników by to pojąć. Stephanie grozi mu odpowiedzialnością karną. W międzyczasie, Thorne wysławia się swoją nową pozycją w Forrester Creations. Taylor przypadkiem słyszy jak Bridge rozmawia o swoim nowym interesie, Destiny Designs. Taylor mówi, że wie o Bricky i ich sytuacje więcej niż ktokolwiek.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (11) | dodaj komentarz

Odcinek 4471 (4686)

środa, 12 sierpnia 2009 19:56

Eric wznosi toast za Brooke, ogłaszając jak wiele dla niej znaczy, że jest kimś specjalnym, a teraz pozwala jej odejść. Brooke teraz może opuścić Erica. Później, Eric zaskakuje Jackie w pracy, kupuje jej prezent, każe jej zapakować kiedy Jackie sądzi, że jest to prezent dla Brooke.  Eric wręcza Jackie karteczkę z życzeniami - z prośbą o wybaczenie. Dante trzyma dokumenty rozwodowe kiedy Nick prosi żonę o jeszcze jedną szansę. Nick i Dante patrzą z nienawiścią na siebie nawzajem. Na osobności, Nick prosi Bridget by pozbywała się Dante i chcę wychowywać dziecko Bridget. Dante chcę tego, co najlepsze dla Bridget, a nie jest to Nick. Nick nie prosi Bridget o wybaczenie tylko o ponowne połączenie. Dante jest zmartwiony, ale Stephanie prosi go by był cierpliwy.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Odcinek 4470 (4685)

środa, 12 sierpnia 2009 19:44

Eric jest stanowczy kiedy mówi żonie, że chcę by była kompletnie oddana ich małżeństwu dlatego Brooke biegnie do Nicka po radę. Nick mówi jej, że musi się rozstać z Ericiem. Dante zwierza się Stephanie ze swoich obaw, iż Bridget znów zaczynać ufać Nickowi. Stephanie i Dante dają Bridget dokumenty rozwodowe. Wtedy wchodzi Nick i próbuje ją przekonać by ich nie podpisywała, a Dante i Stephanie zachęcają ją do rozwodu.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

Odcinek 4469 (4684)

środa, 12 sierpnia 2009 19:36

Eric jest rozwścieczony, że nie został zaangażowany w nowy pomysł żony i syna. Eric przekonuje Brooke by zapomniała o walce ze Stephanie i skoncentrowała się na ich małżeństwie. Dante dalej przekonuje Bridget, że Nick nie jest godny zaufania. Jednak, urok Nicka zaczyna lepiej na nią działać. Ridge odrzuca propozycje pracy od matki gdyż chcę całkowitej kontroli.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Odcinek 4468 (4683)

środa, 12 sierpnia 2009 19:32

Kiedy Bridget śpi w innym pokoju, Nick i Dante kłócą się o uczucia Bridget. Później, Nick wchodzi do pokoju Bridget i ją budzi. Ona natychmiast uległa jego urokowi za każdym razem jeszcze raz. Najpierw Stephanie jest rozwścieczona pomysłem Bridge'a na założenia własnej firmy, ale wtedy używa planu by przekonać Erica, że Brooke jest mu niewierna z Ridge'm. Brooke sama nie jest pewna angażowania się w interesy z Ridge'm.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

Odcinek 4467 (4682)

środa, 12 sierpnia 2009 19:20

Ridge i Brooke planują przejęcie kontroli nad Forrester Creations przez założenie nowej firmy. Kiedy konfrontują się z tym ze Stephanie ta jest wściekła i nie może rozumie dlaczego syn może jej to robić. Massimo chcę by Ridge przejął kontrolę nad FC przed podpis Stephanie na umowię. Bridget zaczyna wątpić czy Nick powinien czy nie powinien uczestniczyć w jej życiu. Dante mówi Bridget, że podjęła właściwą decyzję i ją całuję.  W międzyczasie, Nick wyznaje Jackie, że zrobi wszystko by odzyskać zaufanie Bridget, uwzględniając terapię by zapomnieć o Brooke.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Odcinek 4466 (4681)

środa, 12 sierpnia 2009 19:06

Brooke jest bliska przekonania Bridget, że może znowu kochać Nicka jeśli tylko zobaczy to w innym świetle. Pomimo siebie, Taylor nie oddaje się pragnieniu o Hectorze. Ridge przeprasza za swoją nieobecność podczas konferencji prasowej. Ridge upiera się, że jego złe zachowanie było spowodobane przez Stephanie i że odzyska Forrestera. Taylor mówi, że potrzebuje więcej od Ridge'a, więć Ridge dzwoni do Hectora by wszystko wyjaśnić, dla rozkoszy Taylor.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (11) | dodaj komentarz

Odcinek 4465 (4680)

środa, 12 sierpnia 2009 19:04

Bridget mówi Brooke, że jedyną rzeczą, która stoi na drodzę do Bricky'ego jest duma Brooke. Nick upiera się, że on i Brooke kochają Bridget znacznie bardziej niż siebie nawzajem. Nick upiera się, że chcę być z Brooke, ale osłona Bridget bierze górę. Thomas jest przerażony wiadomością, że Ridge opuścił FC. Ridge w końcu zauważa, że popełnł błąd nie wspierając Taylor podczas jej pierwszego dnia u Forrestera. Prasa jest zaskoczona wykrętami Stephanie podczas konferencji prasowej ogłaszającej nowe zmiany w Forrester Creations.  Taylor ratuje konferencje mówiąc, że mimo zmian FC jest w dobrej kondycji. Po konferencji prasowej, Hector mówi Taylor, że jest w niej zakochany.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Odcinek 4464 (4679)

środa, 12 sierpnia 2009 18:48

Ku zdziwieniu Erica, Brooke mówi mu, że nie spała z Nickiem. Eric informuje Brooke, że Dante zamieszkał z Bridget. Ridge mówi, że jeśli będzie pracował ze Stephanie i Taylor skrzywdzi Brooke i Erica. Zapłakany Ridge ogłasza, że nie może być częścią firmy bez Erica. Ridge odmawia Taylor gdy ta prosi go o wsparcie. Bridget spotyka się z Nickiem, Brooke i Ericiem i żąda by przestalić grać w gierki między sobą.  Bridget ogłasza, że Brooke i Nick powinni być razem.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4463 (4678)

środa, 12 sierpnia 2009 18:39

Bridget informuje Erica i Dante, że zamierza się rozwieść z Nickiem. Dante zapewnia Erica, że jest oddana Bridget. Dante mówi również Bridget, że chcę się cieszyć z nią jej ciążą. Stephanie mówi Ridge, że musi dowieść swoje oddanie do Forrestera po przez wyeliminowanie ze swojego życia Brooke.  Tak więc, Stephanie próbuje przekonać Ridge'a by ustanął po stronie z rodziną. Nick zdeterminowany przyjeżdża do gabinetu Taylor na sesję by pozbyć się Brooke ze swojego życia i skoncentrować na rodzinię i przyszłości z Bridget.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (9) | dodaj komentarz

Odcinek 4462 (4677)

środa, 12 sierpnia 2009 18:29

Stephanie wyrzuca Brooke, Erica i Ridge'a z gabinetu. W gabinecie Brooke, Ridge informuje Brooke i Erica, że nie zamierza zostać w firmię. To skłania ich do zaplanowania intrygi, która pomoże im odzyskać FC. Brooke jest załamana kiedy dowiaduje się, że Stephanie zamówiła usunięcie jej lokalu ,ale błaga ją by zostawić firmę w spokoju. Brooke grozi, że będzie walczyć ze Stephanie do końca. Thorne i Darla upajają się w jego powrocie na szczyt. Taylor i Ridge są w martwym punkcie z powodu decyzji Stephanie dotyczących Forrestera. Ridge przypuszcza, że z Thorne'm, Stephanie i Taylor zajmującymi się firmą, firma trafi na dno.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Odcinek 4461 (4676)

środa, 12 sierpnia 2009 18:07

Jackie jest wciąż zraniona ślubem Erica z Brooke kiedy ona i Nick dowiądują się od listu Massimo, że Stephanie jest faktycznym właścicielem Forrester Creations. Nick informuje Jackie, że zamierza ścigać miłość Bridget. Ridge jest wściekły kiedy dowiaduje się, że Stephanie chcę zatrudnić Thorne'a jako prezesa. Stephanie mówi Brooke, że teraz nie może nic zrobić by odzyskać swoje udziały i wtedy szokując wszystkich zwalnia Brooke. Eric i Stephanie znowu walczą, co skłania ją by uderzyć jego w krocze.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (7) | dodaj komentarz

Odcinek 4460 (4675) - Stephanie zwalnia Brooke

środa, 12 sierpnia 2009 17:36

Stephanie spędza całą noc planująć przyszłość Forrester Creations. Eric dzwoni do swój prawników dowiądując się, że Stephanie naprawdę jest jedynym właścicielem firmy i że sam może iść do więzienia za oszustwo. Eric dzwoni do Brooke i mówi, żeby wróciła jak najszybciej jak tylko to możliwe. Eric, Ridge i Brooke razem chcą powstrzymać Stephanie. W międzyczasie, Stephanie informuje Taylor dlaczego teraz zostaje w mieście. Massimo i Taylor oferują pomoc w zmianie FC. Stephanie zwalnia Brooke. Thorne i Sally dyskutują o przyszłości Spectry i problemach, który spowodował pojedynek. Thorne czuje, że zawiódł rodzinę, Darla go wspiera.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (11) | dodaj komentarz

Odcinek 4459 (4674) - Stephanie zwalnia Erica!

środa, 12 sierpnia 2009 17:18

Eric kłóci się, że Stephanie próbując odebrać swoją firmę, Stephanie jednak nie ma zamiaru się wycofać. Eric twierdzi, że Stephanie zruinuje firmę dla jej dzieci, ona odpowiada mu, że tylko ją ulepszy. Stephanie zwalnia Erica! Nick całuje Brooke, ale ona nie może się z nim kochać. Brooke mówi, że dla dobra wszystkich Nick musi pozwolić jej odejść. Nick nie daje za wygraną, w kóncu Brooke się poddaje i wtedy Nick dochodzi do wniosku, że nie mogą tego zrobić i przestaje. Bridget wprowadza się do domku na plaży, decydując, że Dante zamieszka z nią, ale tylko jako przyjaciel. Bridget przyznaje, że wciąż kocha Nicka i trochę potrwa zanim znowu zaufa mężczyźni. Dante daje jej przyjacielski pocałunek.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Odcinek 4458 (4673)

czwartek, 30 lipca 2009 21:39

Stephanie konfrontuje Erica o depozyt i o to, że jest wciąż aktualny. Stephanie gotuje się na myśl o zdradzie Erica. Eric próbuje pomniejszyć depozyt, ale Stephanie odbiera to co znaczy dla niej wszystko. Stephanie ogłasza, że Forrester ma nowego właściciela i to jest czas zwrotu. Nick całuje Brooke, ale ona nie zgadza się oddać się swojej namiętności ze względu na Bridget, Nick mówi, że jego serce jest przy Brooke. Brooke przyznaje, że kocha Nicka, ale jej przyszłość jest z Ericiem. Nick zaciąga ją w sycący pocałunek. W międzyczasie, Bridget idzie na USG z Dante, Dante uspokaja ją, że o nią zadba.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4457 (4672)

czwartek, 30 lipca 2009 21:07

Jonathan przywozi Ericowi ostatecznie papiery rozwodowe. Katherine mówi Stephanie, że John nie ufał Ericowi, stąd depozyt. Stephanie informuje Katherine, że ona i Eric są rozwiedzieni ale Stephanie nie wierzy, że Eric ją zdradził. Eric podejrzewa, że Stephanie włamała się do sejfu i ukradła depozyt, Eric konfrontuje Stephanie. Brooke mówi Nickowi, że nie spała z Ericiem i prosi by zaakceptował, co się dzieję, ale Nick zabiera ją z biura, na morze, na swoją łódź i próbuje uwieść.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Odcinek 4456 (4671)

czwartek, 30 lipca 2009 20:57

Katherine Chancellor przyjeżdża do LA i spotyka się z Massimo w Caffe Russe. Massimo dzwoni do Stephanie by spotkała się z nim i Kay. W międzyczasie, Brooke mówi Stephanie, że jej kariera jest skończona i wyrzuca ją ze swojego biura. Stephanie pyta Katherine czy wciąż jest jedynym właścicielem Forrester Creations. Nick nie wierzy, że Eric spał z Brooke, a Bridget mówi mu by walczył o jej matkę. W tym czasie, Eric mówi Brooke o swoim kłamstwie o ich seksie i że musi Brooke musi przekonać Nicka, że jest oddana Ericowi. Nick dogania Brooke i pyta czy spała z Ericiem.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (12) | dodaj komentarz

Odcinek 4455 (4670) - Gościnnie Katherine Chancellor

czwartek, 30 lipca 2009 20:48

Trwa kłótnia między Stephanie a Ericiem. Massimo ukrywa dokument przed Ericiem. Stephanie jest zszkowana, że zastępcą administratora jest Kay Chancellor. Massimo dzwoni do Stephanie i informuje, że faktycznie jest jedynym właścicielem Forrester Creations. Stephanie przychodzi do gabinetu Brooke i daje do zrozumienia, że może nie wyjedzie. Brooke próbuje przekonać Stephanie do wyjazdu z LA, ale Stephanie ani drgnie. Nick oskarża Erica, że poślubił Brooke tylko by udowodnić coś Brooke. Bridget nie wierzy, że Nick nie kocha Brooke i chcę by Nick przestał próbować naprawić to co się stało. Wtedy Eric kłamie Bridget o jego życiu seksualnym z Brooke.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (11) | dodaj komentarz

Odcinek 4454 (4669)

czwartek, 30 lipca 2009 20:34

Thorne wie, że Spectra jest skończona, jednak Sally pozostaje optymistyczna. W międzyczasie, Stephanie dochodzi do wniosku, że jej ojciec założył depozyt by chronić ją w FC i uśmiecha się z kaprysem, że firma należy do niej. Taylor mówi Gaby i Thomasowi, że udało jej się przekonać rząd by przyznać jej oficjalny status i przywrócić jej stypendium. Agent Dunn informuje Gaby, że może zostać w Stanach Zjednoczonych i iść do college'u - wszystko dzięki Taylor. Gaby dziękuje Taylor i wtedy oddaje Thomasowi obrączkę mówiąc, że byli za młodzi. Wchodzi Eric i Stephanie mówi mu, że nie będzie uciekał z jej 'depozytem'.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4453 (4668)

czwartek, 30 lipca 2009 20:12

W związku z ślubem Brooke i Erica i ich nową kampanią by Forrester zaprezentował kolekcją, która przyćmi linię Thomasa dla Spectry. W salonie Forrestera, Dante pokazuje swoją pierwszą kolekcje. Prasa zainteresowana "bombą" u Forrestera odciąga uwagę od Thomasa i lini Spectry. Thorne jest wściekły, że Eric i Ridge skwapliwe korzystają w okazji by odsłonić swoją nową kampanię. Stephanie przypomina Thorne'owi, że zawsze może wrócić do FC, ale Thorne mówi nigdy. Na pokazie, Hector wspiera Taylor, ale ta mówi mu, że są znowu razem z Ridge'm. Konfrontacja się zaczyna, a modelki Ridge'a powalają dom. Thomas & Spectra dostaje chłodną odpowiedź, Sally wie, że są skazani i Ridge wygrywa. Thomas czuje się okropnie, zwłaszcza biorąc pod uwagę deportacje Gaby. Taylor gratuluje Ridge'owi wygranej, a Ridge wie, że w końcu mają Thomasa z powrotem. Stephanie zakrada się do gabinetu Erica i dzwoni do Massimo by był jej świadkiem wzięcia więzów z sejfu. Massimo znajduje dokument depozytowy, który ustala Stephanie jako jedynego, prawdziwego właściciela FC, Stephanie prosi Massimo o pomoc.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Odcinek 4452 (4667)

czwartek, 30 lipca 2009 19:38

Wszyscy są oszołomieni postanowieniem Stephanie i chcą ją przekonać by została, ale Stephanie broni swojej decyzji i nie żałuje, że powiedziała Bridget prawdę. Stephanie mówi, że nie może przestać wtrącać się w romanse wszystkich w okół, pamięta dobre czasy z rodziną, mimo iż Thorne chcę powstrzymać ją przed wyjściem. Thomas boi się o jutrzejszy pokaz. Gaby nie wierzy Taylor kiedy ta mówi, że nie będzie szcześliwa jeśli Gaby zostanie deportowana. Dante informuje Bridget, że ją kocha, ale ona nie chcę się angażować ze względu na komplikacje w swoim życiu. Dante marzy by ją pocałować i przypomina Bridget, że nigdy nie był zainteresowany Brooke.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Odcinek 4451 (4666)

czwartek, 30 lipca 2009 19:30

Przedsprzedaż kolekcji Thomasa nie jest zadowalajaca, a jeśli Thomas przegra konkurs Spectra straci wszystko. Thomas martwi się by nie zawieść Gaby, ale ona w niego wierzy. Stephanie zdaje sobie sprawę, że straciła rodzinę. Stephanie mówi Taylor, że wszystko co robiła przez lata robiła by chronic rodzinę. Stephanie zdaje sobie również sprawę, że skonsentrowanie uwagi na Brooke przez lata kosztowało ją utraty uwagi na to w co wierzyła. "Brooke odwróciła moje oczy z Erica i Ridge'a" - mówi Stephanie. Stephanie pamięta szczęśliwsze czasy z Ericiem i zwołuje rodzinę do domu. "Opuszczam Los Angeles dla dobra" - Stephanie informuje oszołomiony tłum. Ridge zastanawia się czy Eric zdaje sobie sprawę jak bardzo upokorzył Stephanie poślubiająć Brooke. Eric mówi, że od dawna nie był tak szczęśliwy.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Odcinek 4450 (4665) - Gościnnie Zende i Kristen Dominguez

wtorek, 28 lipca 2009 19:21

Wszyscy obawiają się o stan emocjonalny Stephanie i Taylor przypomina im by trzymać ją z dala od Brooke. Zende i Kristen przyjeżdżają w odwiedziny do Los Angeles. Ridge, Thorne and Kristen są zawiedzioni ślub Brooke i Erica. Brooke i Eric prawie się kochają, ale Brooke oznajmia, że potrzebuje więcej czasu. Stephanie mówi Taylor, że chcę się pozbyć Brooke z ich życia, Stephanie ma o tym sen na jawie. Stephanie zdaje sobie sprawę, że potrzebuje pomocy kiedy Brooke jest zajęta.
Podziel się
oceń
1
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Odcinek 4449 (4664)

wtorek, 28 lipca 2009 19:08

Taylor i Ridge martwią się jak związek Brooke i Erica wpłynie na Stephanie. Taylor zapewnia Ridge'a, że jeśli ciągle będzie biegał do Brooke to będzie koniec ich małżeństwa. Ridge przysięga, że wszystko z Brooke jest skończone i zaczynają się kochać. Stephanie wie, że Eric chcę by była zazdrosna kiedy wyrzuca ją z mieszkania. Nick odwiedza Stephanie i mówi, że karą za jej wścibskość jest widok Brooke w ramionach Erica. Stephanie sprzeciwia się i mówi, że myśl o Brooke i Ericu zabija również Nicka. Eric chcę się kochać z Brooke, ale jej myśl są gdzie indziej i nie może się ich pozbyć. Później, Nick znajduje Brooke, ale ona mówi, że musi odzyskać Bridget.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (13) | dodaj komentarz

Odcinek 4448 (4663)

wtorek, 28 lipca 2009 18:57

Ridge upiera się, że ślub Brooke z Ericiem to błąd kiedy ją pociesza. Hector fantazuje o kochaniu się z Taylor i decyduje się teraz zrobić swój ruch. W końcu, Hector przyznaje Taylor, że chcę być z nią. Taylor rozważa jego wyznanie, bo nie jest pewna z kim chcę być Ridge. Eric nareszcie przyznaje Stephanie, że uciekli z Brooke i pobrali się w Las Vegas. Stephanie uznaje, że Brooke wykorzystuje Erica i że złamie mu serce. Stephanie przypomina mu, że nie będzie zdolny kontrolować uczuć Brooke do Nicka, kiedy wchodz Brooke. Stephanie beszta Brooke, ale Eric i Brooke namiętnie się całują na oczach Stephanie.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4447 (4662)

wtorek, 28 lipca 2009 18:21

Eric mówi zszokowanej Jackie, że ostatniej nocy ożenił się z Brooke. Nick prosi Brooke by nie budowała swojego życia oszukując Erica. Brooke twierdzi, że podjęła już swoją decyzję i nie może jej cofnąć. Ridge jest wciąż wściekły, że Taylor przyznała mu się do pocałunku z Hectorem ale Taylor oświadcza, że to samo czuje do Brooke. Ridge upiera się, że Brooke nie stanowi już zagrożenie dla ich małżeństwa, kiedy dzwoni Bridget z wiadomością o ślubie Brooke. Ridge jest zszokowany, że Brooke ponownie wyszła za Erica. Eric informuje Stephanie, że jest żonaty i ona żąda by dowiedzieć się z kim.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Odcinek 4446 (4661)

poniedziałek, 20 lipca 2009 4:14

Prawnik informuje Stephanie, że jej rozwód z Ericiem jest ostateczny. Stephanie i Jackie kłócą się o to z kim chcę być Eric. Później, Jackie natyka się na aprowizatora szykującego romantyczną kolacje i zakłada, że Eric jest jej oddany. Bridget jest oszołomiona, że Brooke i Eric znowu się pobrali. Massimo mówi Nickowi by przestał walczyć ze swoimi uczuciami i był z Brooke. Nick zaczyna myśleć, że bycie z Brooke mogłoby być najlepsze dla jego dziecka. Później, Nick znajduje Brooke i wyraża swoje pragnienie by za niego wyszła. Właśnie wtedy, Nick dowiaduje się, że Brooke jest żoną Erica. Brooke upiera się, że ona i Eric są szczęśliwi i chcę by Nick i Bridget byli także. 
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (8) | dodaj komentarz

Odcinek 4445 (4660)

poniedziałek, 20 lipca 2009 4:11

Nick jest zmartwiony tym, że skrzywdził Bridget, ale Jackie zauważa, że teraz może poślubić kobietę, którą kocha, Brooke. Jackie błaga syna by poszukał przyszłości z Brooke. Bridget informuje Brooke, że ma Nicka dla siebie, ale Brooke mówi, że nie skrzywdzi jej w ten sposób. Brooke powiadamia ją jest teraz oddana komuś innemu. Wchodzi Eric i ogłasza, że on i Brooke są teraz małżeństwem. Stephanie znajduje Jackie w gabinecie Erica, gotową do kolejnej kłótni. 

Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Odcinek 4444 (4659)

poniedziałek, 20 lipca 2009 4:10

Brooke przypomina Stephanie, że nigdy nie miała romansu z Nickiem, chociaż Stephanie uważa, że straci wszystko. Stephanie wierzy, że Brooke straciła Bridget na zawsze. W trakcie sesji, Taylor wyznaje, że całowała się z Hectorem. Ridge jest oszołomiony. Bridget mówi Nickowi, że czuje się jakby była dla niego niczym więcej niż obowiązkiem; z dniem powrotu Taylor, Ridge powrócił do Taylor, a Brooke powróciła do Nicka. Bridget czuje, że nadeszła chwila kiedy straciła Nicka na zawsze, zostawia obrączkę na stolę i wychodzi od Nicka.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4443 (4658)

poniedziałek, 20 lipca 2009 4:08

Brooke raniąc Bridget przyznaję, że kocha Nicka, wyjaśnia, że próbowała walczyć z uczuciami and Bridget wybiega. Hector informuje kolegę z remizy, że Ridge kocha inną kobietę (Brooke). Podczas sesji, Ridge myśli, że to Taylor powinna się zmienić. Uważa, że Taylor powinna zapomnieć o fakcie, że kocha Brooke, bo jest to coś co zawsze będzie na niego wpływało. Bridget w trakcie konfrontacji z Nickiem na temat Brooke w końcu chcę usłyszeć od niego prawdę.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4442 (4657)

poniedziałek, 20 lipca 2009 4:06
Nick informuje Erica, że Stephanie zaciekle dąży do tego by powiedzieć wszystko Bridget, zastanawia czy spowoduje nienawiść córki do matki. Stephanie mówi Bridget, że Nick kocha Brooke, ale Bridget nie chcę tego słuchać. Sytuacje zastaje Brooke i próbuje doprowadzić do tego by Bridget wyszła. Bridget żąda od matki prawdy o Nicku. Po fantazjach Hectora o Taylor, ta informuje go, że mogą być tylko przyjaciółmi. Hector próbuje ją pocałować, ale Taylor go odpycha i wtedy wchodzi Ridge na ich pierwszą sesje z doradcą małżeńskim. Ridge zapewnia Taylor, że chcę wrócić do domu.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Odcinek 4441 (4656)

poniedziałek, 13 lipca 2009 21:11

Nick mówi Stephanie, że kocha Bridget, ale ta każe mu przestac kłamać i w końcu wypada w hałasu. Nick obawia się, że zamierza o wszystkim powiedzieć Bridget i idzie za nią. Dante pokazuje Bridget jej portret, który naszkicował, kiedy ona opowiada mu o ostatnich błazeństwach Stephanie. Stephanie znajduje Bridget, ale ta chcę zostać sama. Stephanie informuje Bridget, że Brooke i Nick nie podołali jej testowi i wyznali, co do siebie czują.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (10) | dodaj komentarz

Odcinek 4440 (4655)

poniedziałek, 13 lipca 2009 20:25

Na Pochmurnym Marlinie, Stephanie zaczyna wrzucać rzeczy Bridget do worka kiedy kłóci się o nią z Jackie. Stephanie mówi Jackie, że Bridget zasługuje by znać prawdę. W biurze, Nick daje Bridget dziecinne prezenty i seksowną bieliznę, która sugeruje, że powinni się kochać. Brooke jest przerażona kiedy dowiaduje się, że Eric powiedział Stephanie jak ona i Brooke wyznali sobie uczucia. Eric i Brooke decydują się znaleźć Bridget i postąpić właściwie. Kiedy Brooke dzwoni do Stephanie ta mówi jej, że powie wszystko Bridget. Brooke szybko biegnie na łódź Nicka i błaga Stephanie by nic nie mówiła.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Odcinek 4439 (4654)

poniedziałek, 13 lipca 2009 17:30

Eric żąda od Stephanie by mu powiedziała dlaczego jest taka zdeterminowana by zniszczyć czyjąć rodzinę. Eric wierzy, że jest pod wpływem swojego pragnienia by zemścić się na Brooke. Dante przyznaje Bridget, że chciałby żeby była z nim a nie z Nickiem. Potem, Bridget pyta Brooke czy czuje coś do Nicka, Brooke uspokaja ją, że Nick należy tylko do niej. Jackie wścieka się kiedy dowiaduje się, że Stephanie stosuje swoje stare triki. Jackie ostrzega Stephanie, że jeśli nie zostawi wszystkich w spokoju dla ich dobra, nie odpowiada za siebie.
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (6) | dodaj komentarz

Odcinek 4438 (4653)

niedziela, 12 lipca 2009 17:43

Stephanie nie może uwierzyć, że Bridget zdecydowała się zostać z Nickiem, wie, że Bridget tylko dozna kolejnego cierpienia. Bridget zastanawia się czy Stephanie zależy na jej dobrze czy na zemście na jej matce. Nick mówi Dante, że nie zawiedzie Bridget drugi raz. Później, Nick informuje Brooke, że Massimo wie o ich uczuciach, ale zachowa to dla siebie. Eric mówi Stephanie do czego doszło pomiędzy Brooke i Nickiem, w nadzieji, że Stephanie zrozumie jak się poświęcili. Jednak, Stephanie nie może obiecać, że nie powie nic Bridget.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Odcinek 4437 (4652)

niedziela, 12 lipca 2009 17:31

Stephanie mówi Nickowi, żeby był szczery z Bridget, jednak Nick oświadcza, że jest oddany Bridget. Stephanie błaga Bridget, żeby w końcu zobaczyła, że Nick kocha Brooke, Bridget mówi, że wierzy Nickowi. Po wyjściu Stephanie, Nick i Bridget się kochają i dyskutują o wspólnym życiu. Brooke upiera się, że nigdy nie skrzywdziła by Bridget, Ridge przyznaje, że wciąż ja kocha. Później, Stephanie mówi Brooke, że odkryje co się stało pomiędzy nią a Nickiem podczas nocy gdy Bridget ich testowała. Stephanie przysięga pokazać, co Brooke ma na sumieniu.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Odcinek 4436 (4651)

sobota, 11 lipca 2009 9:38

Ridge informuje Erica, że on i Taylor skontaktowali się z doradcą małżeńskim. Brooke próbuje przekonać Bridget, że Stephanie kłamie, co się zdarzyło w Big Bear. Stephanie przypomina Bridget ile bólu Brooke jej sprawiła i Brooke i Stephanie muszą rozdzielić Ridge i Eric. Wtedy Stephanie zaczyna piszczeć, że Brooke po raz kolejny chcę ukraść męża Bridget, Eric wyrzuca ją z budynku. Massimo wie, że Nick nie zapomniał jeszcze o Brooke i radzi synowi, żeby wyprowadzil się z Bridget z miasta, Nick tego nie chce. Później, Stephanie konfrotnuje się z Nickiem o scenę w Big Bear i wtedy przychodzi Bridget.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Odcinek 4435 (4650)

wtorek, 07 lipca 2009 18:14

Kiedy Nick całuje się Bridget próbuje przestać myśleć o Brooke. Później Bridget jest podniecona perspektywą zakupu domu i wraca do FC, gdzie zostawiła broszury. Taylor cieszy się, że Ridge zgodził się na porady specjalisty w sprawie małżeństwa, ale wciąż pamięta o Brooke, Ridge chcę się znowu wprowadzić i czule się całują. Stephanie zabrania Brooke kolejny raz krzywdzić Bridget, wtedy Stephanie odkrywa, że Brooke kocha Nicka, uważa, że Brooke powinna powiedzieć Bridget prawdę. Zrozpaczona Brooke prosi Stephanie by milczała. Kiedy nadal się kłócą wchodzi Bridget i jest oszołomiona kiedy Stephanie mówi o uczuciach jej matki.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Odcinek 4434 (4649)

poniedziałek, 06 lipca 2009 14:49

W chacie w Big Bear, Ridge informuje Stephanie, że Brooke spotyka się z Dante. Stephanie mówi mu, że chciała by go widywać od czasu do czasu. Brooke i Nick, wciąż w Big Bear, się opanować nawzajem, ale nie mogą o sobie zapomnieć. Brooke przypomina mu, że kocha go za niezdradzenie Bridget. Jednak Nick mówi, że zawsze będzię wszystkim czego pragnie. W Stephanie gotuje się gniew kiedy z tarasu w Big Bear nakrywa rozmowę Brooke i Nicka. Później w Los Angeles, Stephanie mówi Brooke co widziała. Taylor mówi Gaby, że wyjdzie na jaw, że jej małżeństwo z Thomasem jest oszustwem. Bridget gotuje obiad dla Nick, ale on zamiast tego chcę się z nią kochać. Phoebe zostaje złapana na kradzieży $ 50 od Steffy.  Phoebe wykrzykuje, że chcę mieszkać ze Stephanie. Kiedy Ridge i Taylor rozmawiają, on w końcu zgadza się na spotkanie w doradcą małżeńskim.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (1) | dodaj komentarz

Odcinek 4433 (4648)

piątek, 26 czerwca 2009 18:02

Taylor dzwoni do Hectora i mówi, że ich pocałunek był pomyłką. Thomas, Thorne i Sally pracują nad projektami, przychodzi Taylot i mówi synowi, że Gaby poślubiła go dla pieniędzy i że nigdy nie zaakceptuje ich związku. Brooke i Nick myślą o sobie nawzajem. Nick zwierza się ojcu, Massimo radzi mu trzymać się z dala od Brooke, Nick wychodzi z biura. Brooke rozmawia z Dante, również dochodzi do tego wniosku i wychodzi z firmy. W gabinecie Thomasa zjawia się również Gaby, kiedy Thomas musi wyjśc i Gaby zostaje z Taylor, ta daje jej do zrozumienia, że nigdy nie będzie wystarczająco dobra dla Thomasa. Brooke w parku w Big Bear myśli o Nicku, tam znajduje ją Nick i walczą z uczuciami.


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Zdjęcia w galeriach.


Licznik odwiedzin:  238 989  

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

O mnie

Jestem Nicky i mam 14 lat. Oglądam B&B tylko z powodu mojej ulubionej aktorki, LAD. W Polsce robi z siebie jedynie ofiarę, ale w USA nie, więc będę pisać o B&B.

O moim bloogu

Streszczenia, analizy, zdjęcia... To wszystko o B&B, co tutaj znajdziecie.

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Ulubione blogi

Lubię to